Семінар для завідуючих дошкільними навчальними закладами «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади»

9 січ. 2014
09 січня 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму “Лідер» відбувся семінар для завідуючих дошкільними навчальними закладами та директорів НВК на тему «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади».

09 січня 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму “Лідер» відбувся семінар для завідуючих дошкільними навчальними закладами та директорів НВК на тему  «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади».

Методист райметодкабінету Бодня І.В. проаналізувала стан  реєстрації закладів на порталі «Інформаційна система управління освітою» (www.zp.isuo.org), типові помилки при заповнені баз даних та ознайомила з механізмом оновлення інформації у 2014 році.

Учасники семінару обговорили актуальне питання: створення уніфікованої системи електронної реєстрації дітей дошкільного віку, яка впроваджується на виконання соціальних ініціатив Президента України. Введення в дію цього проекту має сприяти взаємодії дошкільних навчальних закладів, батьків, органів влади, пов’язаних із обліком та зарахуванням дітей до дошкільних навчальних закладів, забезпечувати прозорість  процесу влаштування дітей дошкільного віку до дитячих садків.

Учасники семінару отримали облікові дані для роботи на порталі електронної реєстрації (www.reg.isuo.org)  та практично відпрацювали механізм роботи  з електронними заявами батьків.