Міжнародний День безпеки в Інтернеті

1 бер. 2014

Протягом лютого в навчальних закладах тривали заходи до Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті: в Гуляйпільському колегіумі "Лідер"  для учнів 11 класів проведено тренінг "Інтернет: за та проти. Правила поведінки в Мережі" (вчитель інформатики Сидоренко Л.В.), для учнів 5 класів  - виховний захід «Безпечний Інтернет»  (вчитель інформатики Бодня І.В.), в Успенівській ЗОШ ІІ-ІІІ ст. учні  7-8 класів створили презентації на тему безпечного Інтернету,  для учнів 9 класу  проведено турнір на краще знання безпечної роботи в Інтернеті, а учні 10-11 класів розробили мотиватори/демотиватори на тему безпечного Інтернету (вчитель інформатики Пузиревич А.В.).

Звіти про проведення захолів у закладах можна переглянути на порталі ЗапоВікі.