Бібліотечні виставки – сучасний підхід

12 лют. 2014

Пошук нових підходів до організації бібліотечної виставки - найбільш поширена сучасна тенденція в роботі бібліотек, пов’язана з проблемами модеренізації бібліотечного простору, формування позитивного іміджу бібліотеки. «Бібліотечна виставка: від задуму до вивчення ефективності» - тема семінару шкільних бібліотекарів району, що відбувся 12 лютого у приміщенні районної бібліотеки для дітей. У ході семінару розглядалися різні аспекти даного питання. Серед виступаючих були Самохліб І. В., методист РМК, Панченко К. О., завідуюча бібліотекою Гуляйпільського колегіуму «Лідер», Гура А. Г., бібліотекар Добропільської ЗОШ, Жовніренко В. І., бібліотекар Гуляйпільської ЗОШ № 2.

Бібліотекарі навчальних закладів ознайомилися і виставками краєзнавчої літератури «Колиска степового краю» та літератури, присвяченої 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка «Світоч української культури». Старокоженко О. П., старший бібліотекар районної бібліотеки для дітей, презентувала виставки та поділилася секретами їх популярності серед читачів. Тісна співпраця між бібліотеками освітньої галузі та галузі культури позитивно впливає на ефективність роботи книгозбірень.

Сучасний підхід до організації виставок літератури дозволяє зацікавити читачів, привернути їх увагу до актуальних проблем сучасності - таку одностайну думку висловили всі учасники семінару.