Обласний семінар на тему «Формування мотивації вивчення української мови молодшими школярами»

26 вер. 2014

24-25 вересня 2014 року на базі Гуляйпільського району пройшов обласний семінар на тему «Формування мотивації вивчення української мови молодшими школярами», метою якого було розкриття сучасних підходів до мотиваційного забезпечення вивчення української мови, читання та з’ясування психолого-педагогічних основ формування мотивації вивчення рідної мови у початкових класах. Учасниками семінару були методисти з проблем початкової освіти області.

Старший викладач кафедри дошкільної освіти Запорізького інституту післядипломної педагогічної освіти Петрик Ольга Володимирівна, яка була керівником семінару, виступила з питання «Навчальна мотивація. Психолого-педагогічні основи формування мотивації».

Викладач української мови Запорізького педагогічного коледжу Клименко Анна Володимирівна практично познайомила учасників семінару з системою вправ як однією з умов забезпечення позитивної мотивації вивчення мови.

Досвідом роботи з питання формування інтелекту молодших школярів поділилася учитель гімназії № 6 м. Запоріжжя Цвентарна Ольга Георгіївна.

Під час  практичної частини семінару присутнім було запропоновано переглянути урок української мови в 3-А класі на тему «Узагальнення і систематизація вивченого про види речень за метою висловлювання у 1-2 класах», який провела вчитель початкових класів вищої категорії, «старший учитель» Тутова Світлана Олексіївна, та урок літературного читання в 2-А класі «Скоромовки – твори для дітей», проведений вчителем початкових класів вищої категорії, «старшим учителем» Самовол Людмилою Іванівною.