Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників

12 лют. 2014

12 лютого 2014 року на базі комунального закладу «Комсомольський навчально-виховний комплекс» проведено семінар-практикум  на тему «Підвищення методичної компетенції класних керівників в процесі впровадження технології колективного творчого виховання у шкільній практиці», в рамках якого проведено захист проекту- дослідження долі солдат під час Радянсько- Афганського конфлікту 1979-1989 рр. «Трагедія і доблесть Афгану».

Мета  і   основні   завдання  семінару:

1. Реалізація педагогічної концепції, яка лежить в основі  виховної роботи школи;
  2. Озброєння заступників директорів з виховної роботи, класних керівників сучасними виховнми  технологіями та знаннями сучасних  форм і методів роботи.
  3. Сприяння становленню та розвитку системи КТД у виховній роботі.
  4. Створення умов для розвитку творчої ініціативи вчителів.

План семінару:

• Реєстрація учасників семінару,  Минка Г.А.,  методист РМК
  • Трагедія та доблесть  Афгану“ -  учнівський проект  - дослідження долі солдат під час Радянсько-Афганського конфліту 1979-1989 рр. , Тарабанова Н.І., заступник директора з виховної роботи
  • Удосконалення особистості учня через колективну творчу діяльність». , Минка Г.А., методист РМК
  • Ділова гра «Організаційне засідання Ради справи». , Минка Г.А., методист РМК
  • Аукціон ідей  «Мій погляд на застосування технології колективного творчого виховання», Минка Г.А., методист РМК

Буклет семінару

Презентація до виступу методиста РМК Минки Г.А.