Гостини «трудовиків»

21 лют. 2014
21 лютого для учителів методичного об’єднання трудового навчання гостинно відчинила двері Воздвижівська ЗОШ.

21 лютого для учителів методичного обєднання трудового навчання гостинно відчинила двері Воздвижівська ЗОШ. На запрошення Мірошника Миколи Івновича, учителя трудового навчання Воздвижівської школи, відгукнулися 12 колег, ветеран праці Хохотва С.В. та медична сестра Воздвижівського ДНЗ Плясецька О. В. – і не пожалкували. У закладі їх чекало справжнє свято, назва якому – навчально-виховний процес. Микола Іванович, у рамках атестаційних випробувань, представив урок «Технологія приготування страв з борошна. Страви української національної кухні в обрядових традиціях». Учні 11 класу продемонстрували уміння готувати смачні млинці, навички естетичного оформлення страв, святкового столу. Слід відзначити високий виховний потенціал уроку: значна увага приділялась учителем вихованню шанобливого ставлення до хліба та людей праці, доброзичливості, гостинності, культури здорового харчування. Уроки трудового навчання мають величезну практичну спрямованість. Микола Іванович послідовно та наполегливо готує своїх учнів до самостійного життя, вчить їх бути раціональними, практичними та творчими.

Микола Іванович своєю завзятістю, творчим підходом до справи додав педагогам наснаги, а також подарував незабутні моменти професійного спілкування.

Зібравшись разом, учителі щиро привітали своїх колег Трояна А. О., учителя Гуляйпільського колегіуму «Лідер», та Гарбута І.В., учителя Гуляйпільської СЗОШ, з перемогою їх учнів у обласній олімпіаді з трудового навчання (Мінкін О., учень 10 кл., (Гуляйпільський колегіум «Лідер»), - І місце, Боровський О. учень 11 кл., (Гуляйпільський колегіум «Лідер») та Єрмак В., учень 9 класу (Гуляйпільська СЗОШ) – ІІ місце).

Отож, учителі трудового навчання – активні, творчі та успішні! Так тримати!