21 січ. 2015

Семінар для керівників навчальних закладів району «Трудове законодавство. Відпустки»

8 січ. 2015

Засідання НМР районного методичного кабінету

Засідання науково-методичної ради районного методичного кабінету
2 січ. 2015

Засідання РМО заступників директорів з виховної роботи

5 груд. 2014

Запрошуємо вчителів інформатики взяти участь в конкурсі "Година коду"

Незабаром стартує глобальна ініціатива "ГодинаКоду" в рамках тижня комп’ютерних наук. «Година Коду» є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. В Україні подія буде проходити з 8 до 14 грудня 2014 року за ініціативою компанії «Майкрософт Україна».
27 лист. 2014

Тренінг «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в навчально-виховний процес"

27 листопада 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму "Лідер" відбулося останнє, четверте, засідання тренінгу «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в навчально-виховний процес».
7 лист. 2014

Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього"

Завершено навчання педагогічних працівників на тренінгу "Інтел. Навчання для майбутнього"
28 жовт. 2014

Науково-практична конференція вчителів художньо-естетичного циклу та трудового навчання

28 жовтня на базі Гуляйпільського колегіуму «Лідер» відбулася науково-практична конференція вчителів художньо-естетичного циклу, трудового навчання «Художньо-естетичне виховання як засіб формування особистості школяра».
9 жовт. 2014

ІІІ сесія тренінгу «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в НВП»

9 жовтня 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму "Лідер" відбулася ІІІ сесія тренінгу «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в НВП»
26 вер. 2014

Обласний семінар на тему «Формування мотивації вивчення української мови молодшими школярами»

24-25 вересня 2014 року на базі Гуляйпільського району пройшов обласний семінар на тему «Формування мотивації вивчення української мови молодшими школярами», метою якого було розкриття сучасних підходів до мотиваційного забезпечення вивчення української мови, читання та з’ясування психолого-педагогічних основ формування мотивації вивчення рідної мови у початкових класах.
1 вер. 2014

Щиро вітаємо!