1 лют. 2014

Нарада для працівників райво

Матеріали для проведення наради працівників райво
31 січ. 2014

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 31.01.2014 №43

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 31.01.2014 №43 "Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок"
26 січ. 2014

Стартує Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2014»

24 січ. 2014

Cемінар для вчителів, які викладають іноземну мову у початкових класах «Використання ігрових технологій на уроках іноземної мови у початковій школі».

24 січня 2014 року адміністрація та педагогічний колектив колегіуму «Лідер» гостинно вітали вчителів, які викладають іноземну мову в початкових класах на семінарі «Використання ігрових технологій на уроках іноземної мови у початковій школі».
20 січ. 2014

Педагогічні читання до 150-річчя Бориса Грінченка «Борис Грінченко: вартовий рідного слова»

16 січ. 2014

Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»

Підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» у 2013/2014 навчальному році
13 січ. 2014

Методичний збірник з проблем формування навичок здорового способу життя, захисту психічного здоров’я та профілактики шкідливих звичок «Психопрофілактичні лекції для батьків у засобах масової інформаці

Пропонуємо ваші увазі методичний збірник з проблем формування навичок здорового способу життя, захисту психічного здоров’я та профілактики шкідливих звичок «Психопрофілактичні лекції для батьків у засобах масової інформації».
10 січ. 2014

Засідання РМО вчителів інформатики

10 січня 2013 року на базі Гуляйпільського колегіуму «Лідер» відбулося чергове засідання районного методичного об'єднання вчителів інформатики.
10 січ. 2014

Семінар для відповідальних за інформатизацію «Схеми впровадження електронних журналів в практику роботи навчального закладу»

10 січня 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму “Лідер» відбувся семінар для відповідальних за інформатизацію на тему «Схеми впровадження електронних журналів в практику роботи навчального закладу».
9 січ. 2014

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 09.01.2014 №10

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 09.01.2014 №10 Про проведення районного фестивалю-огляду «Таланти твої, Запорізький краю!» у рамках Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина», районного конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів закладів освіти"