8 квіт. 2015

ДЮП- це круто, ДЮП- це клас, ДЮП об’єднує всіх нас!

27 лют. 2015

Колегія відділу освіти, молоді та спорту

13 лют. 2015

Районний семінар бібліотекарів «Масова робота шкільної біблотеки – засіб підвищення читацької активності школярів»

13 лютого 2015 року в Гуляйпільському колегіумі «Лідер» відбувся районний семінар бібліотекарів «Масова робота шкільної біблотеки – засіб підвищення читацької активності школярів».
12 лют. 2015

Позачергова нарада практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів району з питань психолого-педагогічного супроводу дітей «групи ризику»

11 лют. 2015

Обласний урок мужності

Лютневий зимовий ранок. Незабаром День виведення військ з Афганістану, десь там, на Донеччині – АТО. Теми патріотизму та героїзму сьогодні особливо актуальні для України, в умовах військових дій на сході країни. На цьому наголошували й гості обласного уроку мужності, приуроченого Дню виведення військ з Афганістану та трагічним подіям на сході України, який відбувся на базі комунального закладу «Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської районної ради 11 лютого 2015 року. «Цей урок є даниною шани усім, хто, не шкодуючи власного здоров’я та життя, став на захист миру на Землі, хто є прикладом військової вправності й мужності, високого гуманізму та взаємодопомоги у відносинах цілих народів і держав, про які нащадки завжди згадують з високою вдячністю», - зазначила на початку заходу методист районного методичного кабінету Минка Г.А.
30 січ. 2015

Нарада директорів навчальних закладів

29 січ. 2015

Виховання патріотизму у сучасній школі