21 лют. 2014

Гостини «трудовиків»

21 лютого для учителів методичного об’єднання трудового навчання гостинно відчинила двері Воздвижівська ЗОШ.
15 лют. 2014

Час все далі віддаляє грізні роки афганської війни

Відповідно до Указу Президента України від 11.02.04 № 180/2004 в Україні щорічно проводяться заходи щодо вшанування учасників бойових дій на території інших держав. А цей рік особливий, бо оголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав. Чи взагалі потрібно учням знати про “афганську війну”, яка зачепила Україну, одну із 15 республік колишнього Радянського Союзу?
14 лют. 2014

Про стан реєстрації учнів у ЗНО

У Гуляйпільському районі зареєстровано 85 учнів із 15 навчально- виховних закладів , що становить 50 % від кількості дітей , що будуть вступати до вищих навчальних закладів (170 учнів).

Бібліотечні виставки – сучасний підхід

Пошук нових підходів до організації бібліотечної виставки - найбільш поширена сучасна тенденція в роботі бібліотек, пов’язана з проблемами модеренізації бібліотечного простору, формування позитивного іміджу бібліотеки. «Бібліотечна виставка: від задуму до вивчення ефективності» - тема семінару шкільних бібліотекарів району, що відбувся 12 лютого у приміщенні районної бібліотеки для дітей.

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 12.02.2014 №63

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА від 12.02.2014 №63 "Про проведення районного місячника профорієнтації в закладах освіти «Професійний орієнтир- 2014"
12 лют. 2014

Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи та класних керівників

7 лют. 2014

Тренінг «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в навчально-виховний процес"

07 лютого 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму "Лідер" відбулося перше засідання тренінгу «Впровадження медіа та інформаційної грамотності в НВП».
6 лют. 2014

Семінар-тренінг для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів «Ключ до ефективності у роботі» із залученням представників області (КЗ «ЗОІППО»).
5 лют. 2014

Семінар для вчителів інформатики «Створення та підтримка сайту навчального закладу»

05 лютого 2014 року на базі Гуляйпільського колегіуму “Лідер» відбувся семінар для вчителів інформатики на тему «Створення та підтримка сайту навчального закладу».
5 лют. 2014

РМО вчителів української мови та літератури