29 серп. 2014

Новий навчальний розпочинається

29 серпня 2014 року відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА.
28 серп. 2014

Розпочали роботу РМО

27 серп. 2014

Семінар "Пришкільні табори з денним перебуванням. Проблеми. Пошуки. Знахідки."

Для освітян Гуляйпільського району давно стала незаперечною істина: особливої уваги потребує змістовна організація літнього відпочинку й оздоровлення дітей, під час якої ключовим є формування навичок здорового способу життя учнівської молоді. З метою ознайомлення з педагогічними зна¬хідками роботи під час роботи пришкільних таборів з денним перебуванням , досвідом роботи начальників пришкільних таборів та вихователів, впровадження інноваційних технологій 27.08.2014 року на базі комунального закладу «Гуляйпільський колегіум «Лідер » організовано та проведено семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи «Пришкільні табори з денним перебуванням. Проблеми. Пошуки. Знахідки.».
14 серп. 2014

Про підсумки роботи пришкільних таборів з денним перебуванням

22 квіт. 2014

Інтернет-анкетування

Запрошуємо вчителів пройти опитування «Як я використовую ІКТ».
18 квіт. 2014

Семінар для керівників районних методичних об’єднань та модераторів віртуальних спільнот

10 квіт. 2014

Медіаосвіта та медіаграмотність